Obaly podle materiálů

Při návrhu obalu využívají designéři nejrůznější materiály, které umožňují dosažení požadovaných vlastností. Není výjimkou ani kombinace několika materiálů, která zajistí lepší vlastnosti. Současně je však potřeba dávat pozor na ekodesign. Tedy brát při návrhu obalu v potaz jeho dopad na životní prostředí. V této souvislosti je vhodné dohlédnout na hmotnost obalu na jednotku objemu a jeho recyklovatelnost.

Podíl materiálů jednorázových obalů v roce 2022 dle hmotnosti

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop