Kovové obaly

Obaly z oceli a hliníku jsou velmi odolné ve všech směrech. Oproti sklu jsou lehčí a mechanicky odolnější. Tvoří nejlepší bariéru proti UV záření. V podobě fólií jsou dobře tvarovatelné, ale zejména u těch nejtenčích hrozí, při opakovaném ohybu, prodření a ztráta vlastností. Výroba kovů je energeticky značně náročná a tím prodražuje tento druh obalu oproti konkurenčním materiálům. Kovy jsou velmi dobře recyklovatelné.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop