Papírové obaly

Papír společně s plasty patří v současnosti k nejrozšířenějším obalům. Výhodou papírových krabic je dobrá skladnost, pevnost a stohovatelnost při relativně nízké hmotnosti. Zároveň zejména obaly z vlnité lepenky, chrání zboží proti mechanickému poškození, a i proto se často využívají jako skupinové obaly pro přepravu několika jednotek baleného zboží. Papírové obaly nejsou vhodné k uložení kapalin, nezabraňují průniku plynů. Lepenkové krabice jsou vhodnou bariérou proti UV záření.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop