Plastové obaly

Plastů je řada druhů a obalů z nich také. Hlavními výhodami plastových obalů je nízká hmotnost, možnost tvarování těsně před balením v konkrétním závodě a tím i velká variabilita. Jsou vhodné pro uchování většiny kapalin, past i sypkých materiálů. Mohou být průhledné i barevné a většinou jsou dobře potiskovatelné. Nevýhodami může být určitá prostupnost pro molekuly některých plynů a prostupnost UV záření. Kvůli tomu může docházet ke ztrátě aroma potravin nebo oxidaci.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop