Kompozitní obaly

Tento druh obalů využívá výhody jednotlivých materiálů. Díky tomu mohou vznikat lehké obaly vhodné pro logistiku s velmi dobrými bariérovými vlastnostmi. Nevýhodou těchto obalů je obvykle složitější a nákladnější (dražší) recyklace. Dobře recyklovatelné jsou nejpoužívanější kompozitní obaly – nápojové kartony (díky 75 % papíru v obalu).

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop