Dřevěné obaly

Dřevo má jako obalový materiál nejdelší historii. V rámci udržitelnosti je třeba vyzdvihnout, že se jedné o obnovitelný zdroj. Obaly vyrobené ze dřeva jsou pevné a mechanicky odolné. V dnešní době se využívá zejména pro výrobu palet. Dále lze využití dřeva zaznamenat v souvislosti s bednami a přepravkami. Dlouhodobé oblibě se těší dřevěné sudy na alkohol.

Soubory ke stažení
X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop