Interaktivní mapka zpracovatelů

Na mapce níže jsou zobrazeni zpracovatelé a úpravci odpadů, kteří mají souhlas pro nakládání s odpady, tj. mohou přímo přijímat odpady a provádějí jejich dotřídění nebo recyklaci. Základním zdrojem je databáze ISOH2. Může být doplněna o zařízení, která ve zdrojové databázi nejsou, ale jsou veřejně dostupné informace o tom, že zpracování či úpravu odpadů provádějí.

Pokud naleznete v mapě neaktuální údaje nebo víte o zpracovateli či úpravci obalových odpadů, který v databázi není, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře níže. Vždy uvádějte název a IČ společnosti, odpady, které jsou zpracovávány ideálně včetně kapacit a informace o výsledných produktech. Společnost EKO‑KOM a.s. si vyhrazuje právo na posouzení a uveřejnění příspěvků.

Kontaktní formulář

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop