Materiály ke stažení

Prohlédněte si a uložte letáky související s podporou třídění odpadu v ČR.

Prohlédněte si a uložte samolepky velikosti A4 věnované správnému třídění odpadu. Tyto samolepky jsou určeny pro třídění zejména v interiéru – doma i v kancelářích a tomu odpovídají odpady na nich zobrazené.

Prohlédněte si a uložte samolepky věnované správnému třídění odpadu. Tyto samolepky jsou určeny pro pořadatele venkovních akcí a tomu odpovídají odpady na nich zobrazené. Do volného prostoru pod samolepku si můžete vložit vlastní loga či slogany akcí např. „Třídíme s …..“

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop