Skleněné obaly

Sklo je vysoce chemicky i teplotně odolný materiál, který je vhodný zejména pro uchování kapalin. Je nepropustné pro plynné látky. Je dokonale recyklovatelné a to neomezeně. Některé lahve lze využívat opakovaně. Jeho nevýhodami je především vysoká hmotnost na jednotku objemu a relativní křehkost. Není bariérou proti UV záření, ale barevné sklo částečně ano.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop