Funkce obalů

Obaly jsou výrobky zhotovené z materiálu jakékoli povahy určené k pojmutí, ochraně, manipulaci, dodávce, popřípadě prezentaci výrobku nebo výrobků určených spotřebiteli nebo jinému konečnému uživateli. Je tedy důležité vhodnost obalů posuzovat zejména s ohledem na jejich funkce.
Obaly chrání zabalené zboží proti znehodnocení a to nejrůznějšími způsoby, jejich funkce je tedy ochranná. Sdružují dané množství výrobku a usnadňují manipulaci s ním. Informují nás o svém obsahu a v některých případech nám mohou dále pomáhat s aplikací.

Většina obalů zastává funkcí několik, jiné obaly zastávají funkci jedinou.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop