O tomto webu

Web jaktridit.cz je encyklopedickým webem věnovaným problematice třídění a následného nakládání s odpady v ČR. Naší snahou je podávat zde jasné a přesné informace k jednotlivým tématům s odkazy na relevantní zdroje, kde lze v případě potřeby dohledat rozšiřující informace. Neručíme za kvalitu informací na odkazovaných stránkách, i když se snažíme vybírat ověřené původce informací.

Budeme rádi, pokud informace z našeho webu budete dále šířit a odkazovat na něj. Na fotografie umístěné na webu se mohou vztahovat další licenční práva, fotografie tedy nekopírujte a dále nepublikujte.

Pokud byste měli jakékoliv připomínky či náměty k obsahu tohoto webu, neváhejte nás kontaktovat.

Informace ohledně ochrany osobních údajů (GDPR) a cookies naleznete na samostatné stránce.

 

Tvůrcem a provozovatelem webu jaktridit.cz je autorizovaná obalová společnost EKO‑KOM, a.s. IČ: 25134701

Web vytvořil Jiří Najfus (najfus.com)

Grafika a animace Lenka Mohelníková

Fotografie EKO‑KOM, a.s. a Shutterstock, Inc. využité dle bodu 1.1.i.1 licenčních podmínek 

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop