Co dosloužilo

Tyto odpady bychom mohli dále rozdělit na věci, které se nám už nelíbí, vyrostli jsme z nich nebo máme jiný důvod pro jejich náhradu a zároveň jsou stále funkční. V takovém případě je nejlepší předcházet vzniku odpadu a nabídnout je známým nebo přes inzerát, na bleším trhu, či dobročinném bazárku. Druhou skupinou jsou věci nefunkční. V některých případech dává smysl, aby je někdo opravil a zajistit tak jejich opětovné využití. V případě, že oprava není možná nebo nedává smysl, měli bychom se určitě snažit tyto odpady vytřídit a odevzdat na místo určené pro jejich zpětný odběr. Odborně se tyto věci nazývají výrobky s ukončenou životností.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop