Pneumatiky

Pneumatiky jsou také výrobkem, který podléhá zpětnému odběru. Jakmile doslouží, můžete je odevzdat na místě zpětného odběru. Těmi jsou buď pneuservisy, nebo některé sběrné dvory. Informace o místech, kam odložit staré pneumatiky naleznete na https://www.mzp.cz/cz/odber_pneu

Pokud odevzdáte pneumatiky do sběrného dvora, který není místem zpětného odběru pneumatik, je možné, že za ně budete muset zaplatit. Pneumatiky totiž nejsou komunálním odpadem a nemusí jejich sběr zajišťovat, resp. mohou jejich příjem zpoplatnit.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop