Manipulační funkce

Tato funkce také bývá nazývána jako logistická funkce obalů, protože mimo přepravy usnadňuje také skladování. Obal zároveň v souvislosti s touto funkcí sdružuje a usnadňuje přepravu daného množství výrobků či více balení výrobků (sdružování a vytváření samostatných celků). Když se zamyslíme nad touto funkcí, tak je zcela zásadním dělením způsob manipulace.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop