Skladování

Při skladování zboží je důležité sladit velikosti obalů a rozměry regálů, aby bylo možné jejich maximální využití. S tím souvisí i možnost stohování obalů. Zejména papírové krabice musí být navrženy, aby unesly i hmotnost zboží uloženého v dalších krabicích nad nimi. Plastové přepravky a sudy jsou většinou uzpůsobeny stohování – zapadají do sebe a zvyšují tak stabilitu složeného zboží. Pro další zvyšování stability i možnost stohování se používají papírové proložky, strečové a další fólie, vázací pásky a podobné druhy obalů.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop