Obaly k manipulaci technikou

Typickým obalem usnadňujícím manipulaci jsou palety. Nesmírně zjednodušují (v zásadě vůbec umožňují) pohyb zboží od výrobce do skladů a z těch pak až do obchodů. V souvislosti s automatizovanými výrobními a skladovacími provozy je dále velmi podstatná standardizace velikostí a typů užívaných palet, boxů a krabic, které se přesouvají na dopravníkových pásech nebo přemisťují vozíky či jeřáby.

Lodní kontejnery nejsou obalem dle zákona, ale s manipulací a přepravou zboží rozhodně souvisí.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop