Obaly k manipulaci rukama

Obaly určené k manipulaci lidskou silou jsou uzpůsobeny k nošení rukama. Tím je dána maximální velikost obalů a hmotnost výrobků v nich. Aby byla manipulace s nimi usnadněna, obaly obsahují průřezy pro ruce, ucha či nejrůznější madla pro snadné uchopení. Všechny tyto části musí být navrženy s dostatečnou pevností odpovídající hmotnosti zabaleného zboží.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop