Recyklace a využití pneumatik

Pro recyklaci pneumatik je nezbytné oddělení pryže, textilu a kovových částí. Kovové části mohou být využity v hutích při výrobě dalších kovů, zatímco guma je využívána pro výrobu speciálních sportovních a protiskluzových povrchů, nebo regeneraci látek pro opakovanou výrobu pneumatik. Zbylá guma a textil recyklovány nejsou, ale mohou být využity díky své vysoké energetické výhřevnosti jako součást alternativních paliv v cementárnách.

Pneumatiky se používají i pro konstrukční vrstvy skládek.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop