Tires

Tires are also a product that is subject to take-back. Once they are worn out, you can drop them off at the take-back point. These are either tire repair shops or some collection yards. Information on where to take old tires can be found at https://www.mzp.cz/cz/odber_pneu

If you take your tires to a collection yard that is not a tire take-back point, you may have to pay for them. Tires are not municipal waste and they do not have to ensure their collection or may charge for their receipt.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop