Dotřiďování plastů

Plasty z kontejnerů se na dotřiďovacích linkách roztřiďují podle požadavků konečných zpracovatelů. Nejčastěji na PET lahve podle barev (čiré, modré, zelené a směs ostatních barev). Dále na tuhé duté plasty (kelímky, lahve na kosmetiku, kečupy a další potraviny, krabičky), fólie na čiré a barevné, vázací pásky, směsné plasty (směs plastových výrobků nejčastěji z PE a PP) a obalový pěnový polystyren.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop