Dotřiďování nápojových kartonů

Tam, kde se nápojové kartony sbírají samostatně do oranžových kontejnerů, popelnic a pytlů následuje tzv. negativní dotřídění. To znamená, že na dotřiďovací lince pracovníci vyberou pouze nežádoucí příměsi. Kartony, které projdou třídicí linkou, jsou slisovány do balíků a připraveny pro odběratele. Nápojové kartony, které jsou sbírány společně s jiným druhem odpadu, např. s plasty nebo papírem, jsou na lince dotříděny jako samostatný druh.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop