Dotřiďování kovů

Kovy se dotřiďují různě, podle způsobu sběru. Pokud jsou kovy sbírány společně s plasty, nebo jiným odpadem, jsou dotříděny na dotřiďovací lince jako samostatný druh. Někdy se používají magnetické separátory nad třídícím pásem, někde je dotřiďují ručně. Pokud se kovy sbírají do samostatných kontejnerů, ve sběrných dvorech, nebo výkupnách, probíhá dotřídění ve výkupně nebo v kovošrotu. Automatizované linky používají jak magnetické separátory železných kovů, tak separátory využívající „vířivé proudy“ pro oddělení barevných kovů. Tyto separátory mají i dotřiďovací linky na sklo.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop