Odpady z obalů

Většina obalů v domácnosti jsou spotřebitelské obaly, ve kterých si domů přineseme zabalené zboží. V menší míře se pak do domácnosti dostávají obaly skupinové. Především, když jsme zvyklí nakupovat ve velkém nebo místo košíku či tašek využíváme k odnosu nákupu prázdné krabice. Podnikající právnické a fyzické osoby, které uvádějí obaly na trh nebo do oběhu, tzn. plní, importují do ČR nebo prodávají, mají povinnost zajištění zpětného odběru a využití odpadů z obalů. Obvykle pak tuto povinnost plní prostřednictvím systému EKO‑KOM. Přispívají tak na provoz barevných kontejnerů na tříděný odpad umístěných na ulicích a další nakládání s vytříděným odpadem z obalů.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop