Prodejní obaly

S těmito obaly se jako spotřebitelé setkáme nejčastěji. Říká se jim také spotřebitelské obaly nebo obaly primární. V místě nákupu tvoří prodejní jednotku pro spotřebitele.

Sami v obchodech nejlépe vidíme, jaké obaly to mohou být. Sáčky, krabice a lahve všech velikostí z nejrůznějších materiálů, ale i kelímky, vaničky, skleničky, plechovky, fólie, síťky, víčka a jiné uzávěry, kanystry, tuby, dutinky, kartuše, bombičky, blistry, bag in boxy a pouche. I když se to na první pohled nezdá, za obal se považují i jednorázové tácky, talíře a kelímky, ramínka zakoupená se zbožím, květináče od sazeniček.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop