Odpady z dopravy a skladování

Mezi odpady z dopravy a skladování můžeme zařadit autovraky, pneumatiky, ale i průmyslové obaly. Nakládání s autovraky a pneumatikami se věnujeme na jiném místě tohoto webu. Velká část průmyslových obalů využívaných v dopravě a skladování je využívána opakovaně a doslouží až časem, jiné obaly jsou jednorázové. Obecně však platí, že obvykle díky velkému množství jednotlivých konkrétních druhů odpadů je možné jejich dotřídění už jejich původcem (továrny, sklady a logistická centra, obchody). Dochází tak k jejich efektivnímu sběru a nebývá problém s jejich využitím a recyklací.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop