Tuky a oleje

Skladování tuků Historie obalů na tuky

Tuky a oleje jsou náchylné na UV záření, které podporuje žluknutí tuků, různé tuky jsou odlišně náchylné ke žluknutí, záleží na jejich chemickém složení. Jednak tuky s obsahem vody (máslo a margaríny) rychleji podléhají zkáze. Dále pak tuky s vysokým obsahem polynenasycených mastných kyselin, které jsou z hlediska výživy velmi ceněny, jsou náchylné ke žluknutí (např. lněný olej nebo rybí tuk), tyto tuky a oleje se skladují v tmavých lahvích, kvůli ochraně před slunečním zářením, které může oxidace tuků podporovat.

Dresinky založené na mléčné bázi je třeba skladovat v lednici

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop