Dotřiďování papíru

Papír se dotřiďuje obvykle na stejných linkách jako plasty, jen v jinou dobu. Velké kusy lepenky se obvykle vytřídí ještě na zemi, před vstupem do linky. Papír z kontejnerů se dotřiďuje jednoduše, obvykle na tři druhy (tiskoviny, lepenka a smíšený papír), i když technická norma rozlišuje několik desítek druhů sběrového papíru, které ale většinou vznikají v tiskárnách, nebo při zpracování papíru.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop