Využití jedlých olejů a tuků

Vysbírané oleje se dále filtrují a následně se využívají v petrochemickém průmyslu zejména při výrobě biopaliv. Další možností je jejich využití v bioplynových stanicích. V České republice však byla vyvinuta i zcela revoluční technologie, díky které se z vytříděného oleje vyrábí bioplasty, které se dále využívají v kosmetice. Více o tomto projektu se dozvíte na https://www.nafigate.com/?lang=cs.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop