Kdo třídí odpad, chodí častěji ke kontejnerům

Tím, že se rozhodneme třídit, se produkce domácího odpadu nezvýší a nemusíme tedy chodit s odpadem častěji. Právě naopak.

Pokud odpady třídíme, koš se směsným odpadem se nenaplní tak rychle a bude ho vynášet méně často. No a s tříděným odpadem stačí zajít jednou týdně k barevným kontejnerům. Nebo se u nich stavit třeba cestou do práce nebo při venčení psa.

Ke třídění odpadů nemusíme přistupovat jako ke sportu, není zde potřeba adrenalin ani fyzické vypětí. Stačí si osvojit pár zásad, které se po nějaké době stanou automatickými.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop