Those who sort waste go to containers more often

The household waste production will not increase by deciding to sort and we don’t have to take out the rubbish out more often. On the contrary.

If we sort the waste, the mixed waste bin won’t be full as quickly and will be taken out less frequently. And it’s enough to go to the coloured containers with sorted waste once a week. Or stop by on the way to work or while taking your dog for a walk.

We don’t have to approach waste sorting as a sport, there is no need for adrenaline or physical exertion. You just need to adopt a few principles that will become automatic after time.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop