Odpady z výroby elektřiny, plynu a tepla

Škvára, struska, prach a popílek jsou nejvýznamnější odpady z této skupiny. Důležitým produktem je sádra vznikající při odsíření elektráren, která se následně používá na výrobu sádrokartonů. I upravenou strusku a popílek je možné uplatnit ve stavebnictví. Často jsou využívány k rekultivaci skládek nebo k jejich dennímu krytí. Lze je ukládat do hlubinných dolů.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop