Sýry

Skladování sýrů Historie obalů na mléčné výrobky

Sýry obecně rozdělujeme na čerstvé, měkké, plísňové, polotvrdé a tvrdé.

Toto dělení se promítá do skladování sýrů, kde platí, že tvrdé sýry jsou ty nejdéle zrající. Zároveň mají tyto sýry nejdelší trvanlivost. Samostatnou kategorií jsou sýry tavené, které se vyrábí z běžných sýrů za pomoci tavících solí. Díky této úpravě se sýry nejen dají natírat na chléb, ale prodlužuje se i jejich trvanlivost.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop