Mléčné výrobky

Skladování mléčných výrobků Historie obalů na mléčné výrobky

Jogurty, tvarohy a jim podobné pochoutky lze zakoupit v plastových nebo kombinovaných kelímcích a vaničkách. Lze sehnat i jogurty ve skleněných obalech. Smetany také nalezneme v kelímcích nebo nápojových kartonech.

V poslední době jsou také využívány plastové kelímky se snadno oddělitelným papírovým přebalem. Výrobci u těchto kelímků informují spotřebitele, že má obě části oddělit a samostatně vytřídit. V některých případech je toto ještě podpořeno odměnou v podobě samolepky či tetovačky vložené do této mezivrstvy.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop