Maso

Skladování masa

Maso z pultového prodeje v řeznictví je běžně baleno do sáčků a je potřeba jej zpracovat během jednoho až dvou dnů.

Salámy a šunky jsou tepelně opracované, fermentované nebo sušené masné výrobky, na jejichž vnější vrstvě se nachází střívko či plastová fólie a v některých případech i jejich vnější vrstva slouží do určité míry jako obal. Při prodeji v supermarketech jsou i z hygienických důvodů používány další plastové folie. Salámy a šunky jsou při pultovém prodeji baleny zejména do papírů s plastovou fólií. Plátkované výrobky dodávané na trh přímo výrobcem, využívají plastové vaničky nezřídka s fólií pro opakované uzavírání.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop