Výkupny

Výkupny jsou nejstarším zařízením, která zajišťují sběr odpadů pro recyklaci, vznikla již v první polovině minulého století. Odpady od obyvatel a podnikatelů vykupují, ale pouze detailně roztříděné a bez nečistot. V současné době se zaměřují výhradně na kovy a papír, někde mohou vykupovat i jiné odpady. Vždy záleží na poptávce od zpracovatelů a s tím souvisí i výkupní ceny, které mohou během roku kolísat. V minulosti docházelo k vykupování nezákonně získaných kovů, proto je při výkupu některých odpadů vyžadován občanský průkaz a finanční odměna je poukazována výhradně na bankovní účty.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop