Školní sběry

Tento unikátní druh sběru odpadu má v ČR dlouhou tradici. Do škol se historicky nosí z domácností papír, zejména noviny a časopisy. Nezřídka se sbírají i některé plasty a kovy. Školy takto sebraný odpad prodávají firmám, které zajištují jeho recyklaci. Často se jedná o firmy, které zároveň provozují výkupny.  Podle zákona o odpadech si školy mohou ponechat získané finance, musí však každoročně na speciálním formuláři nahlásit příslušné obci množství sebraného odpadu a názvy firem, kterým jej předaly.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop