Pytlové sběry

Pytlový sběr je rozšířenou formou sběru odpadu – ročně se sebere několik milionů pytlů s tříděným odpadem. Používají se pro něj pytle různých objemů a barev, záleží vždy na místních podmínkách. Ve svozový den se pytle s vytříděným odpadem připraví před dům, nebo na jiná místa určená obcí. Tento způsob sběru odpadu se v ČR využívá zejména pro nápojové kartony, plasty nebo PET lahve a kovové plechovky. Méně praktický je pro sběr skla a papíru.
Výhodou pytlového sběru je vysoká čistota sesbíraných materiálů. Nevýhodou pak nutnost neustále nakupovat pytle a distribuovat je domácnostem. Obecně je pytlový sběr náročnější na organizaci.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop