Mobilní svozy

Mobilní svozy mohou být obcemi realizovány jako součást obecního systému sběru odpadu. Nejčastěji se používají pro sběr objemného odpadu, biologicky rozložitelného odpadu nebo nebezpečných odpadů. Mohou mít různou formu, buď se přistaví kontejner na veřejné prostranství, nebo vozidlo projíždí obcí a od obyvatel nebo od jejich nemovitostí přebírá konkrétní odpady. Při některých svozech typu železná sobota, pomáhají také třeba dobrovolní hasiči.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop