Individuální sběrné sítě – door to door

U směsného odpadu považujeme za samozřejmé, že máme popelnici či kontejner u domu. Stále častěji se s takzvaným individuálním sběrem odpadů setkáváme i v souvislosti s biologicky rozložitelným odpadem, ale i plastem či papírem. Občané, kteří tuto službu využívají, mají tedy k dispozici hned několik nádob přímo u domu. Toto řešení kromě usnadnění třídění a zvýšení objemu vytříděného odpadu, přináší i lepší čistotu vytříděného odpadu. Nevýhodou tohoto řešení, mohou být vyšší náklady svozu a prostorová náročnost.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop