Recyklace a využití autovraků

Hlavním kritériem při zpracování autovraků je eliminace jejich vlivu na životní prostředí. Proto se ihned po příjmu zbavují provozních kapalin, baterií, airbagů a dalších nebezpečných látek. Teprve poté je možné autovrak rozebrat buď na náhradní díly, nebo na jednotlivé materiály a ty předávat k recyklaci (plasty, kovy, kabely, sklo), nebo odstranění. V některých velkých vrakovištích mají tzv. „šrédry“, které jsou schopné celé vozidlo podrtit, případně slisovat před odesláním do hutí.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop