Opětovné využití

Příkladem opětovného využití odpadů jsou opravy a renovace. Tedy využití dílů z odloženého odpadu původním způsobem. Typické je využití náhradních dílů z vrakovišť, u pneumatik výroba protektorů, filtrování a regenerace minerálních olejů a rozpouštědel, třídění inertních odpadů dle velikosti za účelem dalšího využití. V domácnosti díky opětovnému používání nedochází ke vzniku zbytečného odpadu a jedná se tedy v podstatě o předcházení vzniku odpadu. Opětovným použitím lze nazvat také využití odpadu k jinému účelu.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop