Třídění zabere doma spoustu místa

Záleží na každém z nás a zvyklostech, jak si doma třídění odpadů zařídíme. Nemusíme na to pořizovat speciální koše nebo nádoby.

Postačí třeba jedna krabice a dvě plastové nebo papírové tašky od nákupu. Pokud upustíme uzdu své fantazii nebo necháme vyniknout vynalézavé děti, může se z místa pro třídění odpadu stát jedinečný bytový doplněk. Místo, které doma odpadu věnujeme, se několikanásobně vrátí v podobě ušetřeného místa v přírodě. Navíc platí celkem dobře úměra, že čím více odpadu produkujeme, tím větší prostory k jeho uložení mám. Pro vysvětlení: člověk v bytě vyprodukuje obvykle méně odpadu než obyvatel rodinného domu, který však zase vytvoří méně odpadu než zemědělec na farmě.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop