Jsem na třídění už starý, to je pro mladý

Chyba, je to pro všechny a třídit může každý. Pravdou je, že pozitivní dopad třídění nejvíce pocítí mladší generace.

Třídění odpadů je nastaveno tak, aby třídění nebylo složité a řídilo se jednoduchými pravidly. Proto si každá obec nastavuje svůj systém třídění a nakládání s odpady dle svých místních zvyklostí a podmínek. Třídit odpady by měl každý, je to občanská zodpovědnost a samozřejmost ve vyspělých státech, která se neváže na věk. Ke třídění odpadů se váže mnoho výmluv, které se hodí těm, kdo nechtějí třídit. Odpady produkuje každý a bez řádného systému třídění a dalšího správného nakládání s odpady bychom byli za chvíli obklopeni skládkami a odpady. Pro třídění odpadů nemusíme být mladý. Stejně jako si čistíme zuby a staráme se o své psí miláčky, měli bychom se starat také o to, abychom měli kolem sebe hezké a čisté prostředí.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop