Stáří (nad 65 let)

I když by se mohlo zdát, že člověk v důchodu nemá nic na práci a má spoustu času, opak je pravdou. Stíhat vše potřebné může být občas vyčerpávající. Možná nám rychlý vývoj technických přístrojů a pomůcek přijde někdy nesrozumitelný, tak raději nakupujeme v kamenných obchodech a ne přes internet. To má výhodu, že nemusíme řešit, jak správně naložit se spoustou lepenkových krabic, které e-shopy při rozesílce zboží využívají.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop