Dospívající mládež (14–19 let)

Všichni jsme si tímto složitým, ale krásným obdobím prošli. Reprezentuje ho odmítání autorit i dříve naučeného chování a často i hledání sebe sama. Třídění odpadu se nám teď možná zdá jako nedůležitá součást života. Na kroky navíc k barevným kontejnerům najednou možná není čas.

Koukněte na web samosebou.cz, který o třídění nabízí spoustu zajímavého obsahu. Navíc tam najdete třeba třídící skejťáky, hráčky amerického fotbalu, videoklip s Katem i rozhovory s cool lidmi.

I když se měníme a dospíváme, pravidla třídění odpadu zůstávají stejná. Zmáčknuté a rozložené zabírá místa méně a jen vytříděný odpad se může ještě využít. Někteří z nás přemýšlí o věcech jistě do větší hloubky. Můžou nás zajímat reálná čísla související s tříděním – úspora CO2, vody a energie. I tyto informace na našem webu najdete.

Asi málokdo z nás má peněz nazbyt, takže se nebojíme nakupovat v second handech nebo přes inzeráty na internetu. Dáváme tím starším použitým věcem šanci na opětovné využití a předcházíme tak vzniku odpadu. Když si pořídíme vysněný mobil, neváhejme zainvestovat i do jeho krytu, ať nám vydrží a nemusíme si za chvíli kupovat nový. I toto jsou praktické součásti zodpovědného a udržitelného zacházení s věcmi.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop