Dospělost (26–65 let)

Nejdelší část života prožijeme v produktivním věku. V tomto období zakládáme rodiny, o které se staráme. Je na nás, jak si nastavíme životní hodnoty a cíle, ale jejich součástí by měla být i snaha chovat se ohleduplně ke svému okolí a přírodě. Třídění odpadu je tak základem, co lze v tomto ohledu pravidelně dělat. Doma nám třídění odpadu není cizí. Najdou se tací, co méně třídí na dovolených, při sportu a kulturních akcích nebo třeba v zaměstnání. A to je velká škoda. Zamysleme se kdykoliv a kdekoliv odpad vytvoříme, zda by se nedal vytřídit a poslat tak na recyklaci a další využití.

Učitele svých dětí můžeme navést na zábavný školní program Tondy Obala. Ve firmě pak lze spolupracovníky vyzvat k třídění prostřednictvím projektu Zodpovědná firma.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop