Průmyslové obaly

Dle definice zákona o obalech: průmyslovým obalem je obal určený výhradně k balení výrobku určeného výhradně pro jiného konečného uživatele.

Chápejme to tak, že průmyslové obaly nejsou určené pro koncové zákazníky (spotřebitele), ale pro jiné právnické osoby a fyzické osoby podnikající. Využívají se v továrnách a dalších podnicích. Uchovávají různé materiály a díly pro výrobu.

Představme si sudy, IBC kontejnery, big bagy, pytle, nejrůznější krabice a bedny z plastu i papíru, ale také proložky a fólie na suroviny nebo polotovary.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop