Přepravní obaly

Tento druh obalů má za cíl usnadnit manipulaci s určitým množstvím prodejních jednotek nebo skupinových balení. Usnadňují přepravu zboží a výrobků tak, aby se při manipulaci a přepravě zabránilo jejich fyzickému poškození. Můžeme se setkat s označením terciální obaly. Na obalech je distribuováno zboží, které je určeno pro spotřebitele (občany).

Jedná se zejména o palety, krabice a bedny z plastu i papíru, plastové fólie a pytle, pásky.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop