Ochrana proti virům a mikroorganizmům

Zejména u potravin je velmi důležité zajištění nezávadnosti a hygienických standardů. V tomto ohledu hraje prim správně zvolený druh konzervace, ale zároveň bývá jejím nezbytným doplňkem i správně zvolený obal. Bohužel v tomto případě do značné míry platí, že čím mají obaly lepší bariérové vlastnosti proti vnějšímu prostředí, tím jsou nákladnější nebo hůře recyklovatelné. Nejlepší ochranu proti virům a mikroorganizmům jsou správně uzavřené skleněné obaly, kovové obaly a kombinované obaly s kovovou vrstvou.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop