Ochrana před změnami teploty

Některé potraviny, ale i léky mají speciální požadavky na uchování teploty. Aby k němu docházelo i v prostředí s pokojovou teplotou, poslouží nejlépe obaly z pěnového polystyrenu, případně polypropylenu. Obaly mohou být doplněny ještě indikátory teploty, které změnou barvy ukazují, zda nebylo balení vystaveno teplotám mimo určené hranice.

K ochraně před změnami teplot jsou vhodné i výrobky typu termoska či termobox.

VTIP: Novinář dělá rozhovor se známým zpěvákem.

Novinář: Jakého vynálezu si při své profesi nejvíce vážíte?


Zpěvák: Chvilku se zamyslí a říká: Nejvíc si vážím termosky.


Novinář: Termosky? A proč?


Zpěvák: Když do ní dám v létě pití, i po hodinách hraní na festivalu mne osvěží. A když do ní dám pití v zimě, i po hodinách strávených na vánočních koncertech mne zahřeje.


Novinář: A co Vám na tom přijde tak pozoruhodného, že jste jí ze všech vychytávek zařadil na první místo?


Zpěvák: Já pořád nedovedu pochopit, jak pozná, jestli je léto nebo zima.

X

Eshop

Díky četným žádostem o materiály k podpoře třídění jsme se rozhodli podpořit třídění odpadu zavedením e-shopu, který jsme pro vás zřídili ve spolupráci se společností AB plus CZ s. r. o.

Ve speciální sekci webu vasekancelar.cz si můžete zakoupit produkty na podporu třídění odpadu pro koncové zákazníky z řad spotřebitelů i firem za zvýhodněné ceny. U zboží nabízeného v této kategorii na základě dohody s provozovatelem e-shopu dochází k minimalizaci jeho obchodní přirážky. Věříme, že vám to co nejvíce usnadní s tříděním odpadů začít nebo ho zlepšit. V ostatních sekcích webu si pak můžete dokoupit další zboží za běžných obchodních podmínek a využít tak jedné ceny dopravy.

Kliknutím budete přesměrováni na zmiňovaný e-shop